Podszlifujesz
język Angielski

Poznasz ludzi
z całego Świata

Zwiedzisz najciekawsze
miejsca

Zdobędziesz
doświadczenie

 • Realizujemy marzenia!
  Dlaczego BTC?

  Realizujemy marzenia!

  Pomożemy Wam odkryć i poznać świat, przeżyć niesamowite chwile, poznać nowych ludzi, zobaczyć miejsca, które dotychczas Wam się tylko marzyły! Specjalizujemy się w studenckich wyjazdach do USA!

 • Już 20 rok na rynku!
  Dlaczego BTC?

  Już 20 rok na rynku!

  Zajmujemy się wyjazdami dla młodych ludzi już od dawna! Gdyby nie wysoka jakość naszych usług, ciekawe oferty, programy i rekomendacje naszych klientów pewnie by nas tutaj dzisiaj nie było! Dołączcie do tysięcy uczestników, którzy z nami przeżyli swoją przygodę życia!

 • Ponad 20,000 klientów!
  Dlaczego BTC?

  Ponad 20,000 klientów!

  75% naszych klientów trafia do nas z polecenia! To jest chyba najlepsza rekomendacja usług oferowanych przez BTC! Wszystkich zastanawiających się zachęcamy do kontaktu - opowiemy, doradzimy, dopniemy wyjazd na ostatni guzik!

Ostatnio na blogu

PORADNIK WATZWIEDZANIE

Czy wypożyczać samochód w USA?

ZDECYDOWANIE TAK! Zanim zagłębisz się w czytanie tego artykułu już znasz nasze zdanie! W przypadku podróżowania podczas programu Work and Travel USA dla nas nie ma […]

czytaj dalej
CIEKAWOSTKIZWIEDZANIE

Open’er w USA?

Festiwale mają swój początek w Woodstocku, obecnie są wydarzeniami must-see. Znani artyści i chęć posłuchania dobrej muzyki to nie jedyne powody, dla których tysiące ludzi pojawia […]

czytaj dalej
CIEKAWOSTKI

Urodziny USA- najważniejsze amerykańskie święto!

Dla Amerykanów 4 lipca jest dniem wyjątkowym. Tego dnia świętuje się rocznicę ogłoszenia Deklaracji Niepodległości Stanów Zjednoczonych od Wielkiej Brytanii.  Wszystko zaczęło się w roku 1766, […]

czytaj dalej

Niezapomniana Przygoda!

Czy program Work and Travel USA jest dla Ciebie? Studiujesz? Lubisz wyzwania i poznawanie nowych miejsc? Jeśli TAK, to TAK! Przełam wakacyjną rutynę i skorzystaj z unikalnej szansy jaką stwarza program Work &Travel! Tylko w trakcie studiów, przez 4-5 miesięcy masz szansę żyć jak „lokales” w amerykańskiej rzeczywistości. To jedyna okazja na przeżycie niesamowitych przygód zanim wejdzie się w dorosłe życie i stałą, niekiedy monotonną pracę! To możliwość poznania prawdziwej amerykańskiej kultury i mentalności, która nie rzadko zaskakuje :))! To nieustająca lekcja języka angielskiego- w pracy, w sklepie, w domu, na mieście!

To możliwość poznania nowych ludzi, przyjaciół z całego świata i zobaczenia nowych, ciekawych miejsc, dotychczas znanych jedynie z filmów! Marzy Ci się Las Vegas, Floryda, Grand Canyon, Seattle, Góry Skaliste, Hawaje czy Nowy Jork? Wszystkie te miejsca … i inne możesz zobaczyć w trakcie swojego wyjazdu Work and Travel USA. Zapoznaj się z opiniami naszych niektórych byłych Uczestników. Przekonaj się, że naprawdę warto przynajmniej raz wyjechać do „Stanów” i poznać ten kraj od podszewki.

Masz tylko jedno życie, żyj na maxa! Nie zwlekaj do ostatniego roku żeby wyjechać na Program Work and Travel USA. Wiele razy słyszeliśmy… „gdybyśmy wiedzieli wcześniej to byśmy na pewno co roku jeździli”. Dzięki nam możesz zrealizować swój wyjazd życia! Jesteśmy na rynku już 20 lat, z nami Twój program będzie „dopięty na ostatni guzik”! Współpracujemy z najlepszymi i najpewniejszymi organizacjami w USA, które to na miejscu będą nadzorowały Twój wyjazd. Dzięki współpracy z trzema sponsorami umożliwiamy Wam dostęp do bardzo szerokiej gamy ofert pracy jakie możesz wykonywać podczas programu w Stanach Zjednoczonych. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i nie zwlekaj! Dołącz do tysięcy zadowolonych studentów, którzy do dzisiaj wspominają swoją „workandtravelową” przygodę.

 

Jeśli decydujesz się na ten krok, na wakacje życia, to zapisuj się już dziś gdyż kolejność zgłoszeń się liczy!