o programie

 

Summer Camp USA to międzynarodowy program studenckiej wymiany kulturalnej, odmiana słynnego Work and Travel USA, łączącego ze sobą wakacyjne przygody z pracą na obozach letnich z dziecmi i młodzieżą. Rocznie ponad 5 milionów amerykańskich dzieci i młodzieży uczesntniczy w letnich obozach i "Campach" na terenie całych Stanów Zjednoczonych.

Ideą Summer Camp USA Program jest umożliwienie młodym ludziom z różnych krajów podjęcia legalnej pracy na terenie USA połączonej z podróżowaniem oraz poznanie życia Amerykanów  poprzez codzienne funkcjonowanie w ich środowisku. Praca na "Campie" pozwala zdobyc doświadczenie w wielu dziedzinach oraz uczy tolerancji i otwartości wobec innych.

Uczestnicy Summer Camp USA Program , podobnie jak na programie Work and Travel, podejmują legalną pracę we wcześniej ustalonym miejscu, wykonują różnego rodzaju obowiązki jako Camp Counselor (opieka nad dziecmi, instruktorzy na obozach).

 

Summer Camp USA Program jest to najbezpieczniejsza i najtańsza opcja wyjazdu do pracy do USA - nie martwisz się o pracę, zakwaterowanie ani wyżywienie - bo wszytko masz już zapewnione!.... i to przy najniższym nakładzie finansowym (Opłaty). Jeśli jedziesz do USA po raz pierwszy, chcesz miec wszystko "podane na tacy" i masz ograniczone środki to jest to wspaniała opcja.

 

Nasz Amerykański sponsor CIEE współpracuje z różnymi organizacjami i "Campami" należącymi do American Camping Association (ACA), do której należą sprawdzone, bezpieczne i wysokiej jakości letnie obozy i kolonie. Oferowane warunki płacowe są bardzo korzystne, wystarczy porównac je z konkurencją!

Zapisz się już dziś na sezon 2017!