opłaty
 
BTC oferuje doradztwo w celu stworzenia indywidualnej oferty dostosowanej do potrzeb Klienta. Dysponujemy ofertą cenową współpracujących z nami australijskich szkół językowych, college's oraz uniwersytetów. Stawki i warunki są przez nas negocjowane, oferta wszystkich placówek edukacyjnych jest bardzo bogata dlatego wstępnie prezentujemy przedział cenowy, z jakim trzeba się liczyć wybierając obiekt swojego zainteresowania. Dla wygody naszych Klientów istnieje możliwość rozłożenia opłat czesnego w czasie, zatem nie trzeba przed wyjazdem opłacać całego kursu, można płacić za każdy "etap" oddzialenie. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowego kosztorysu dostosowanego do indywidualnych potrzeb prosimy o kontakt na adres: info@stany.pl.
 
Language Courses (General English/ IELTS, Cambridge FCE & ACE) ceny od $190 do $375 w zależności od czasu trwania nauki.
Vocational Courses - Colleges (Business, Marketing, Accounting, Tourism, IT, Graphic Design and Printing, Community Welfare, Commercial Cookery, Hairdressing/ Salon Management) ceny od $1500 do $12500 w zależności od czasu trwania nauki.
Warto jest wybrać dłuższy okres nauki, gdyż wtedy oferta jest bardziej opłacalna. Biuro, z którym współpracujemy będzie pomocne na każdym etapie, również w okresie poszukiwania oferty pracy.
 
Pozostałe koszta, które należy mieć na uwadze:
Koszty administracyjne - 400 PLN
Wiza - A$450 (obecnie 1140 PLN)
Ubezpieczenie - A$300-400 za rok (zależy od firmy ubezp. z którą uczelnia współpracuje)
Bilet lotniczy w jedną stronę
Ewentualnie enrollment fee oraz koszta materiałów do nauki
 
Opcjonalnie:
Odbiór z lotniska
Zakwaterowanie (u rodziny, akademik lub ze współlokatorami)
Doradztwo i oferta z biura pośrednictwa pracy - od A$ 300