o nas

 

Business Travel Club Sp. z o.o. (BTC) jest renomowanym biurem podróży, z główną siedzibą w Warszawie oraz stale rozwijającą się siecią oddziałów i przedstawicielstw w całej Polsce (Mapa przedstawicieli).
Organizowanie wyjazdów i imprez dla studentów i młodzieży rozpoczęliśmy 18 lat temu, będąc jeszcze na studiach. W pierwszym roku działalności były to przede wszystkim koncerty, "połowinki" i inne imprezy tematyczne w klubach warszawskich oraz poczyniliśmy pierwsze kroki w branży turystyki młodzieżowej - wspólnie z biurem podróży Watersport zorganizowaliśmy wypoczynkowe wyjazdy wakacyjne dla 200 studentów. W 1998 roku, jako jedni z pierwszych w Polsce, umożliwiliśmy wyjazd do USA ponad 70 studentom w ramach Programu "Work and Travel USA". Kolejne lata przyniosły niesamowity wzrost popularności Programu "Work and Travel USA", który stał się naszym "flagowym produktem".
 

Aktualnie nasza oferta jest skierowana do:
Klientów Indywidualnych (przede wszystkim młodzieży szkolnej i akademickiej) - Już po raz 19-ty oferujemy Programy Wymiany Edukacyjno-Kulturalnej "Work and Travel USA", programy praktyk USA w amerykańskich firmach: "Internship" oraz "Professional Career Training", "High School USA" jak i programy "Study & Work" w Kanadzie i Australii.
Klientów Biznesowych - zapewniamy pełną obsługę firm w zakresie organizacji wyjazdów służbowych, biznesowych, motywacyjnych, sprzedaży biletów lotniczych, rezerwacji hoteli, wynajmu samochodów, etc. Z naszych usług korzystają wielkie koncerny i firmy (np. IBM Polska , Polskie Sieci Elektroenergetyczne, Amway Polska) oraz jednostki budżetowe (m.in. Narodowe Związki Sportowe: Polski Związek Pływacki, Piłki Siatkowej, etc.). Pełna oferta dla klientów biznesowych znajduje się na stronie www.btclub.com.pl.

Strona www.stany.pl na której się znajdujecie, jest skierowana właśnie do Was, czyli młodzieży szkolnej i akademickiej. Mamy nadzieję, że zarówno na tej stronie oraz przede wszystkim w biurach BTC znajdziecie pełną i wyczerpującą informację na temat interesujących Was programów i usług i bez wahania zdecydujecie się skorzystać z naszej oferty, którą cały czas staramy się poszerzać o nowe, interesujące pozycje.

 

BTC posiada wszelkie zezwolenia i ubezpieczenia, niezbędne w prowadzonej przez nas działalności:
- Zezwolenie Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej nr 8/47/Z/2003 do „kierowania obywateli polskich do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych...”
- Zezwolenie "organizatora turystyki" nr 409 wydane przez Wojewodę Mazowieckiego.
-
Licencję na wystawienie biletów lotniczych IATA nr 63-2 0285 6.
-
Polisę OC "organizatora turystyki" w SIGNAL IDUNA nr M1160.
-
Wpis do Krajowego Rejestru Sądowego WA.XXI, nr 6819.
-
Numer REGON: 017225964.
-
Numer NIP: 123-09-34-793.

 

BTC należy do renomowanych zrzeszeń i organizacji turystycznych:
- Warszawskiej Izby Turystyki.
- Europejski Instytut Jakości - Certyfikat "Dobra Jakość Usług"
- Zrzeszenia Agentów Lotniczych IATA w Polsce.
- Jesteśmy solidnym i godnym zaufania partnerem.
Serdecznie zapraszamy!!!