dlaczego btc?

 

Organizujemy Program już po raz 20-ty!!! 19 lat doświadczenia procentuje – ten sam zespół osób zajmuje się programem „Work and Travel USA” od samego początku. Warto wybrać sprawdzoną ofertę!

Jesteśmy jednym z liderów „Work and Travel USA” w Polsce – Zaufało nam już ponad 20 000 osób. Wg nieoficjalnych danych czyni to nas największym biurem WAT w Polsce.

Rekomendują nas Uczestnicy – z ankiet przeprowadzonych z naszymi Uczestnikami wynika, że 95% osób było zadowolonych z pobytu w USA, jak również z tego, iż wybrali BTC jako organizatora wyjazdu do USA. Aż 80% nowych Klientów zapisuje się na Program z polecenia naszych byłych Uczestników – trudno o lepszą rekomendację usług BTC.

Najlepsze prace w USA – przekazujemy oferty pracodawców i stanowisk pracy m.in. w hotelach, parkach rozrywki, restauracjach, ośrodkach wypoczynkowych, kasynach, sklepach, etc. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Najlepsze i największe organizacje sponsorujące z USA – od początku działalności współpracujemy z istniejącą od 1947 roku fundacją CIEE (Council on International Educational Exchanges), która cieszy się ogromnym zaufaniem wsród Uczestników. Parę lat temu rozpoczęliśmy współpracę z organizacją Intrax oraz CCI dzięki czemu możemy zaoferować jeszcze szerszy wachlarz usług!

Sprawna, profesjonalna i uczciwa obsługawyjazd na czas i bez stresu – nasi Uczestnicy niemal zawsze jako pierwsi otrzymują wizy J-1 wydane przez Ambasadę USA. Przygotowujemy najlepsze materiały informacyjne oraz na bieżąco informujemy o wszelkich istotnych sprawach związanych z udziałem w Programie.

Atrakcyjne, jasne i przejrzyste ceny – wybierając BTC otrzymujecie najlepszy jakościowo program w bardzo atrakcyjnej cenie. Nasze ceny zawsze są jednymi z najniższych na rynku - być może niektóre konkurencyjne biura przynajmniej teoretycznie zaoferują trochę niższe ceny, ale czy warto ryzykować?

Najwyższa jakość i pewność – BTC jako renomowane biuro turystyczne należy do Warszawskiej Izby Turystki (WIT),  posiada certyfikat Europejskiego Instytut Jakości „Dobra Jakość Usług”, jak również zezwolenie Ministra Gospodarki i Pracy i Polityki Społecznej „do kierowania obywateli polskich do pracy za granicą, u pracodawców zagranicznych”. Jesteśmy również zrzeszeni w IATA - Międzynarodowym Zrzeszeniu Agentów Lotniczych.