o programie

 

 

Ze względu na mocno ograniczoną i bardzo szybko wyczerpującą się pulę miejsc na wyjazdy do Kanady w ramach Working Holiday wiza, obecnie nie prowadzimy programów typu work/travel Canada są.

Jeśli jesteś zainteresowana/-y wyjazdem na program STUDY & WORK Canada to prosimy o kontakt!

 

JEST TO RÓWNIE INTERESUJĄCA opcja pozwalająca na podjęcie nauki, w trakcie której można pracować pół etatu, a po ukończeniu kursu (min 6 miesięcznego) można pracować w pełnym wymiarze godzin drugie tyle co trwał kurs. Skontaktuj się z nami w celu otrzymania więcej szczegółów:  info@stany.pl

 

 

 

W dniu 14 lipca 2008 Polska i Kanada podpisały International Youth Mobility Program Agreement, który na podstawie Working Holiday Program Visa umożliwia podjęcie legalnej pracy na terenie Kanady do 12 miesięcy. Program Work and Travel Canada jest bardzo popularny wśród młodych ludzi z Unii Europejskiej a teraz mogą z niego również korzystać Polacy!

 

To niesamowita okazja do poznania kultury Kanady, podszkolenia języka angielskiego, zdobycia doświadczenia u kanadyjskich pracodawców, zwiedzenia najciekawszych miejsc i zawarcia nowych międzynarodowych znajomości! Praca w hotelarstwie, restauracjach, kurortach narciarskich, golfowych, administracji, sklepach.

 

Pośpiesz się! Ilość wydawanych wiz na dany rok jest ograniczona, decyduje kolejność składania wniosków. Na dokumencie "Letter of Introduction" masz wyznaczony termin, do którego musisz przekroczyć granicę kanadyjską i rozpocząć program/ pobyt w Kanadzie. Wiza i pozwolenie na pracę "Work Permit" zostaną wydane na granicy i  od momentu wjazdu do Kanady rozpoczyna się program, który może trwać maksymalnie 12 miesiecy.

Obywatele Polski mogą wyjechać maksymalnie 2 razy w życiu do Kanady w ranach programów "Experience Canada", ale w różnych kategoriach, a przerwa pomiędzy wyjazdami powinna wynieść min. 6 miesięcy.

 

NIE MUSISZ być studentem aby wziąć udział w programie!

 

Jeśli jesteś w wieku 18-35 lat, otwarty na nowe przygody i ciekawe doświadczenia, jesteś samodzielny i odpowiedzialny a do tego dobrze znasz język angielski, zapraszamy do udziału w Canadian Working Holiday Program!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tamwood International English Coop Program

 Canadian Working Holiday Program