OPCJE PROGRAMU

Wiemy, że każdy może mieć inne preferencje, wymagania i możliwości, a wybrana praca w USA i sposób jej pozyskania determinuje całościowy program.

Dla wszystkich zainteresowanych oferujemy 3 różne opcje programu Work and Travel USA:

OPCJA A– własny pracodawca

OPCJA B – program z pracą

OPCJA C – lifeguard USA

OPCJA A – własny pracodawca (“self”)


Własna praca w USA w ramach programu Work and Travel USA – jest to świetne rozwiązanie dla osób, które mają konkretną wizję swojego programu i posiadają własne kontakty (znajomi, pracodawcy z poprzednich wyjazdów). Wybierając tę opcję, jesteś zobowiązany dostarczyć do biura poprawnie wypełniony przez pracodawcę formularz „Placement Agreement Form” (PAF) z konkretami warunków: stanowisko, płacę, ilość godzin, informacje o zakwaterowaniu itp. Pracodawca zobowiązany jest również przekazać TAX ID, kopię Worker’s Compensation Policy oraz Business License. Wypełniony przez pracodawcę oraz podpisany przez Ciebie dokument musi być dostarczony do biura w określonym przez BTC czasie.

Ilość miejsc na Opcję A jest ograniczona! Przed zapisem skontaktuj się z nami i potwierdź czy wciąż zapisujemy na tą opcję!

Po otrzymaniu formularza PAF organizacja sponsorująca weryfikuje czy pracodawca spełnia wszystkie kryteria i warunki programu. Organizacja będzie wnikliwie badać Twojego pracodawcę i na pewno nawiąże z nim kontakt telefoniczny. To, czy Twój pracodawca zostanie zaakceptowany będzie zależeć od wielu czynników.

Zanim zdecydujesz się na tą opcję weź pod uwagę:

OPCJA B – program z pracą (“placement”)


W jednym zdaniu – kompleksowa opcja programu Work and Travel USA – z ofertą pracy! Uczestnicy, wybierający tę opcje programu będą mogli ubiegać się o pracę w USA poprzez Targi Pracy w Polsce, Wirtualną/Online’ową rekrutację lub nasze biuro – dzięki współpracy z wieloma organizacjami nasza oferta jest niezwykle zróżnicowana. Na podstawie danych zawartych w Twoim życiorysie, dyspozycyjności pracy oraz kilku minut rozmowy na temat Twoich doświadczeń zawodowych, wykształcenia i zainteresowań, w krótkim czasie od rozmów zapada decyzja o akceptacji lub odrzuceniu Twojej kandydatury. Każdy pracodawca jest dokładnie sprawdzany przez fundację, dzięki czemu masz pewność, że czekają na Ciebie tylko zweryfikowane oferty pracy. W Warszawie i Poznaniu zorganizujemy łącznie przynajmniej 4 spotkania z pracodawcami i zapewne przynajmniej 10 edycji rekrutacji przez skype’a. Jeśli nie masz pomysłu lub doświadczenia w pracy, pomożemy Ci w wyborze miejsca zgodnie z Twoimi preferencjami!

W każdym sezonie ofert do dyspozycji jest wiele (AKTUALNE OFERTY), ale to jaką pracę w ostateczności otrzymacie zależy głównie od:

  • dyspozycyjności ofert u pracodawcy
  • dyspozycyjności do pracy (dyspozycja od końca maja daje najwięcej możliwości)
  • znajomości języka angielskiego
  • czasami od posiadanego doświadczenia (np. w kelnerowaniu)
  • czasami od posiadanych umiejętności (np. pływanie)

Poznaj charakter pracy w ramach programu Work and Travel USA.

OPCJA C – lifeguard USA


RATOWNIK – praca w USA na basenie? Tak! Jest to opcja dla osób, które posiadają umiejętności pływania (wg wymagań pracodawcy) i chcą wyjechać do USA i pracować na stanowisku ratownika wodnego na osiedlach rodzinnych w rejonie Waszyngtonu DC (w promieniu do ok 100 km).

Warto wykorzystać swoje umiejętności pływackie i pracować przez kilka miesięcy w wyjątkowej atmosferze!  Poznaj szczegóły oferty pracy w Premier Aquatics!

Sprawdź również: