Dla Waszego udogodnienia przy sprzedaży programu Work and Travel USA współpracujemy z przedstawicielami regionalnymi  i biurami w różnych miastach w Polsce! Całą procedurę prowadzimy również online, więc nie martwcie się, jeśli nie ma nas w Waszej okolicy!

CENTRALA BTC – WARSZAWAEwelina


kom. 726 020 050
info@stany.pl
godz. 11 – 16.00 (pon. -pt.)
Cześć! Jestem Ewelina – pracuję w BTC jako Koordynatorka Wyjazdów Edukacyjnych już ponad 10 lat, a na programie Camp i Work and Travel byłam w sumie aż 6 razy! Chętnie podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem, opowiem o zasadach programowych i przybliżę Ci cały proces wyjazdu. Nie wahaj się, pomogę Ci na każdym kroku!

NASI KONSULTANCI

GDAŃSK/GDYNIA


Joanna

kom. 792 650 323
joannaamysiak@gmail.com
Hej! Mam na imię Asia i po pierwszym programie W&T byłam w 2019, tak się zakochałam w Stanach, że poszłam na kolejne studia i przeczekałam całą pandemię by jechać kolejny raz! 😀 Z pewnością mogę stwierdzić, ze dwa sezony spędzone na słonecznym wschodnim wybrzeżu US były najlepszymi w moim życiu! W związku z tym, bardzo chętnie opowiem Ci wszystko co wiem na temat. Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości - śmiało pisz, dzwoń o prawie każdej porze, najwyżej nie odbiorę i oddzwonię 😀

Ewa

kom. 734 428 666
ematysiak96@gmail.com
Hej:D Mam na imię Ewa! Mój pierwszy raz w Stanach na Work&Travel był w 2019 roku i to czego żałuje najbardziej to to, że tak późno zaczęłam swoją przygodę z programem W&T! Byłam pływakiem przez ponad 10 lat, ukończyłam kurs ratowniczy w Polsce i stąd też wybór mojej pracy w Stanach (ratownik na plaży).
- jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości jestem więcej niż chętna żeby Ci odpowiedzieć, doradzić lub rozwiać wątpliwości 😀


KATOWICE/GLIWICE


Michał

kom. 736 875 286
michal199907@wp.pl

KATOWICE/GLIWICE


Cześć, jestem Michał i studiuję na UE w Katowicach. Jako dwukrotny uczestnik programu śmiało mogę stwierdzić, że nie ma rzeczy niemożliwych a wyjazd do Stanów jest na wyciągnięcie ręki 🙂 Od zawsze moim marzeniem było zwiedzić US, a program W&T pozwolił mi je spełnić. Wyjazd do Stanów to przede wszystkim unikalna okazja do zdobycia ogromnego doświadczenia, poszerzenia horyzontów i otwarcie nowych dróg rozwoju. Z chęcią odpowiem na Twoje pytania dotyczące wyjazdu, oraz rozwieję wszelkie wątpliwości co do możliwości wyjazdu!

KATOWICE

Alicja

kom. 502 662 549
alutka.rusin13@gmail.com
Hej, jestem Alicja- studentka Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku wokalno aktorskim. Muzyka to moja największa pasja ale podróże w dobrym towarzystwie to mój ulubiony sposób na spędzanie czasu wolnego.
Odezwij się do mnie - opowiem Ci wszystko o programie, pomogę wyjechać do USA 🙂

KRAKÓW

Jana

kom. 579 277 043
novashevska99@gmail.com
Mam na imię Jana i jestem studentką studiów magisterskich na kierunku zarządzania informacją na Uniwersytecie Jagiellońskim. Mieszkam w Krakowie od 5 lat i uwielbiam to miasto.
Jestem osobą bardzo otwartą, energiczną i komunikatywną. Uczę się języków obcych więc mówię już w 4 językach obcych (polskiego też nauczyłam się od zera).
A moją największą pasją jest podróżowanie. Zwiedziłam 19 krajów i marzę o tym, żeby zwiedzić cały świat.

KRAKÓW

Dominika

kom. 515 535 117
dominikagolda98@gmail.com
Cześć !
Mam na imię Dominika. W tamtym roku spełniłam swoje największe marzenie. Pomogę spełnić tez Twoje ! Marzą Ci się Hawaje albo Karaiby, a może masz inne miejsca, które chciałbyś/łabyś odwiedzić ? Zapraszam po wskazówki. Razem z BTC jesteśmy w stanie Cię tam zabrać ! Lata przemijają a razem z nimi możliwości. Mówi się ze czas to pieniądz, ale czas to tez podróże. Wykorzystaj go najlepiej ! 😊

LUBLIN/RZESZÓW

Mateusz

kom. 510 696 440
mateusznozka9@gmail.com
Kiedy wysiadłem z samolotu w San Francisco poczułem niesamowity klimat tego miejsca. To było przeniesienie się do innego świata. Już wtedy wiedziałem ze będzie to niezapomniana przygoda. Trzeba to wszystko zobaczyć na własne oczy. Polecam każdemu a dodatkowo uważam, że każdy student powinien wykorzystać możliwość legalnej pracy w USA przynajmniej raz, ponieważ daje to wiele możliwości (język, międzynarodowe kontakty, zupełnie inna kultura i podejście do życia Amerykanów). Ja wracam za rok 🙂

ŁÓDŹ


Ania

kom. 608 552 998
szymanska.ania3@gmail.com
Cześć, jestem Ania i kończę studia w Łódzkiej Szkole Filmowej. Kocham kino i podróże, dlatego w 2019 roku wyjechałam na swój pierwszy program Work&Travel. Od pierwszego dnia zakochałam się w Stanach. Po pandemii pierwsze co zrobiłam to zapisałam się na kolejną edycję programu. Zwiedziłam do dziś 16 stanów od Hawajów po Nowy Jork. Chętnie odpowiem na Twoje pytania i pomogę Ci spełnić Twój American Dream.

POZNAŃ

Gwidon

kom. 578 641 644
gwidonszczepankiewicz@gmail.com
Mam na imię Gwidon i jestem studentem Politechniki Poznańskiej. Jestem biegaczem, miałem okazję biegać po Central Parku, Brooklyn Bridge i Coney Island. Będąc w US zachwyciło mnie poczucie prawdziwej wolności i międzynarodowości, dlatego swoją przyszłość wiąże z USA. Wyjazd na program był dla mnie "oknem" na możliwości. Chętnie podzielę się z Wami moim punktem widzenia dotyczącym wyjazdu, czego można się spodziewać, jakich błędów nie popełniać podczas pobytu.

WARSZAWA SGGW

Aryna

kom. 796 701 031
khramavaa@gmail.com
Podczas studiów dużo słyszałam o wielkich możliwościach, jakie są w USA dla tych, którzy chcą i potrafią pracować.
Jak tylko nadarzyła się okazja, złożyłam wszystkie niezbędny dokumenty. Przekonałam się, że Ameryka ma naprawdę niewyczerpane możliwości dla młodych kreatywnych ludzi.
Można powiedzieć, że w 2022 roku spełniło się moje marzenie! Chętnie pomogę spełnić też Twoje!

 

Formularz kontaktowy