Dla Waszego udogodnienia przy sprzedaży programu Work and Travel USA współpracujemy z przedstawicielami regionalnymi w różnych miastach w Polsce! Całą procedurę prowadzimy również online, więc nie martwcie się, jeśli nie ma nas w Waszej okolicy!

CENTRALA BTC – WARSZAWAZuza


kom. 726 020 050
pon - czw: 13.00 – 17.00
pt: 15.00 - 17.00


info@stany.pl
pon - pt: 11.00 – 17.00
Hej, Jestem Zuza i na na mój pierwszy wyjazd Work and Travel pojechałam już po pierwszym roku studiów! Wyjechałam do parku rozrywki Cedar Point w Ohio i to właśnie tam pracowałam w sklepie z pamiątkami. Oczywiście poza pracą zwiedziłam wiele ciekawych miejsc takich Chicago, Toronto, czy Wodospad Niagara. Dzięki programowi zyskałam cenne życiowe doświadczenie, przeżyłam dużo pięknych i ekscytujący momentów oraz zawiązałam wiele wyjątkowych znajomości. A teraz bardzo chętnie pomogę Tobie wyjechać na program Work and Travel. Chętnie opowiem Ci o moim doświadczeniu i odpowiem na wszystkie nurtujące Cię pytania.

NASI KONSULTANCI

GDAŃSK/GDYNIA


Joanna

kom. 792 650 323
joannaamysiak@gmail.com
Hej! Mam na imię Asia i po pierwszym programie W&T byłam w 2019, tak się zakochałam w Stanach, że poszłam na kolejne studia i przeczekałam całą pandemię by jechać kolejny raz! 😀 Z pewnością mogę stwierdzić, ze dwa sezony spędzone na słonecznym wschodnim wybrzeżu US były najlepszymi w moim życiu! W związku z tym, bardzo chętnie opowiem Ci wszystko co wiem na temat. Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości - śmiało pisz, dzwoń o prawie każdej porze, najwyżej nie odbiorę i oddzwonię 😀

Ewa

kom. 734 428 666
ematysiak96@gmail.com
Hej:D Mam na imię Ewa! Mój pierwszy raz w Stanach na Work&Travel był w 2019 roku i to czego żałuje najbardziej to to, że tak późno zaczęłam swoją przygodę z programem W&T! Byłam pływakiem przez ponad 10 lat, ukończyłam kurs ratowniczy w Polsce i stąd też wybór mojej pracy w Stanach (ratownik na plaży).
- jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości jestem więcej niż chętna żeby Ci odpowiedzieć, doradzić lub rozwiać wątpliwości 😀

ŁÓDŹ

Kasia

tel. 42 6 311 311
zwrot@mag-tax.pl
Cześć! Jestem Kasia. Pracuję w firmie Mag-Tax będącą partnerem BTC. Udzielę Ci informacji dotyczących programu Work&Travel, a także zwrotu podatku po pracy w USA. Napisz, zadzwoń, chętnie Ci pomogę!

Adres biura
Doradztwo Finansowe Mag-Tax
ul. Sterlinga 16/18 p.210
90 - 217 Łódź

WROCŁAW

Klaudia

kom. 669829445
herlklaudia@gmail.com
Cześć, mam na imię Klaudia 😀. Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Zawsze byłam przekonana, że wyjazd do USA jest trudno osiągalny, ale dzięki mojej przygodzie zdałam sobie sprawę, że nie zawsze musi tak być. Dzięki programowi W&T spędziłam najlepsze wakacje w parku Yellowstone a po skończonej pracy zwiedziłam zachodnie wybrzeże i NY. Wyjazd do Stanów dał mi poczucie niezależności i odwagi, dzięki czemu nie ma dla mnie teraz rzeczy niemożliwych. Jeżeli Ty również chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, skontaktujesz się ze mną a również spełnimy Twoje marzenie!

Formularz kontaktowy