DLACZEGO BTC?

Dlaczego BTC – Business Travel Club jest najlepszym wyborem:

 • Organizujemy program Work and Travel USA już ponad 20 lat! Możesz mieć pewność, że z takim doświadczeniem Twój wyjazd będzie fachowo przygotowany. Nasi Uczestnicy potwierdzają, iż Work & Travel USA w naszym wydaniu jest zawsze przygotowany na czas i bez stresu. Niemal zawsze jako pierwsi składamy dokumenty o wizy J-1 wydane przez Ambasadę USA. Warto wybrać sprawdzoną ofertę!
 • BTC jest akredytowanym biurem przez Ambasadę Amerykańską do procesowania aplikacji na programy z grupy wizowej J-1 i F-1.
 • Jesteśmy jednym z liderów Work and Travel USA w Polsce. Od początku działalności wysłaliśmy do USA już ponad 18 000 osób! Wg nieoficjalnych danych to czyni nas największym biurem  w Polsce
 • Program realizujemy wspólnie z naszymi amerykańskimi partnerami – największymi i najbardziej renomowanymi organizacjami: CIEE, Greenheart, JANUS- współuczestniczą oni w zorganizowaniu wyjazdu do USA, a także zapewniają profesjonalną opiekę na miejscu.
 • Ogromna satysfakcja i rekomendacje naszych Uczestników – zdecydowana większość Uczestników jest zadowolona z pobytu w USA i naszych usług. Aż 80 % nowych Klientów wybiera nasz program z polecenia byłych Uczestników.
 • Profesjonalna, miła  i uczciwa obsługa – nasi pracownicy sami wielokrotnie brali udział w programie Work and Travel USA – możesz mieć pewność, że odpowiemy na każde Twoje pytanie i doradzimy najlepszą ofertę pracy w USA, aby Twój wyjazd był niezapomniany!
 • Specjalnie dla Ciebie w trakcie trwania zapisów na program organizujemy spotkania na różnych Uczelniach w Polsce, na które zapraszamy byłych Uczestników – nie ma lepszego sposobu na zapoznanie się z programem  jak wysłuchanie opowieści z pierwszej ręki – jak naprawdę było w Stanach.
 • Największy wybór sprawdzonych ofert  – dzięki współpracy aż z 3 organizacjami w USA  oferujemy Ci największy wachlarz prac. Posiadamy prace w renomowanych kurortach, parkach rozrywki, parkach narodowych, hotelach, restauracjach w całych USA! To Ty decydujesz na jaką ofertę się zapisujesz, a jeśli nie masz pomysłu – pomagamy w wyborze idealnego dla Ciebie miejsca!
 • Możliwość wyjazdu do tego samego pracodawcy w grupie znajomych!  Jeśli boisz się pracować w USA sam, zabierz ze sobą znajomych i przeżyjcie ten niesamowity wyjazd razem!
 • Konkurencyjne, jasne i przejrzyste ceny – decydując się na podpisanie z nami umowy otrzymujesz najwyższą jakość usług oraz pewność, że nie będziesz zaskoczony żadnymi  nieprzewidzianymi kosztami . Nasze ceny zawsze są jednymi z najniższych na rynku – być może niektóre konkurencyjne biura przynajmniej teoretycznie zaoferują trochę niższe ceny, ale czy warto ryzykować?
 • Najwyższa jakość i pewność – BTC jako renomowane biuro turystyczne należy do Warszawskiej Izby Turystki (WIT),  posiada certyfikat Europejskiego Instytut Jakości „Dobra Jakość Usług”, jak również zezwolenie Ministra Gospodarki i Pracy i Polityki Społecznej „do kierowania obywateli polskich do pracy za granicą, u pracodawców zagranicznych”. Jesteśmy również zrzeszeni w IATA – Międzynarodowym Zrzeszeniu Agentów Lotniczych. Wyjazd do USA to duże przedsięwzięcie, wybierz zaufaną i bezpieczną ofertę!

 

Sprawdź również: