O nas

Business Travel Club Sp. z o.o. (BTC – stany.pl) jest renomowanym biurem podróży z wieloletnim stażem, z główną siedzibą w Warszawie.

Aktualnie nasza oferta jest skierowana do:

Klientów Indywidualnych (przede wszystkim młodzieży szkolnej i akademickiej) – Już ponad 20-ty raz oferujemy Programy Wymiany Edukacyjno-Kulturalnej „Work and Travel USA”, programy praktyk USA w amerykańskich firmach: „Internship” oraz „Professional Career Training”, „High School USA” jak i programy „Study & Work” w Kanadzie i Australii.

Klientów Biznesowych – zapewniamy pełną obsługę firm w zakresie organizacji wyjazdów służbowych, biznesowych, motywacyjnych, sprzedaży biletów lotniczych, rezerwacji hoteli, wynajmu samochodów, etc. Z naszych usług korzystają wielkie koncerny i firmy (np. IBM Polska , Polskie Sieci Elektroenergetyczne, Amway Polska) oraz jednostki budżetowe (m.in. Narodowe Związki Sportowe: Polski Związek Pływacki, Piłki Siatkowej, etc.). Pełna oferta dla klientów biznesowych znajduje się na stronie www.btclub.com.pl.

Strona stany.pl na której się znajdujecie, jest skierowana do młodych ludzi, młodzieży akademickiej  i szkolnej. Mamy nadzieję, że zarówno na tej stronie, w biurze i u naszych przedstawicieli znajdziecie pełną i wyczerpującą informację na temat interesujących Was programów i usług i bez wahania zdecydujecie się skorzystać z naszej oferty, którą cały czas staramy się poszerzać o nowe, interesujące pozycje.

BTC posiada wszelkie zezwolenia i ubezpieczenia, niezbędne w prowadzonej przez nas działalności:
– Zezwolenie Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej nr 8/47/Z/2003 do „kierowania obywateli polskich do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych…”
– Zezwolenie „organizatora turystyki” nr 409 wydane przez Wojewodę Mazowieckiego.
– Licencję na wystawienie biletów lotniczych IATA nr 63-2 0285 6.
– Polisę OC „organizatora turystyki” w SIGNAL IDUNA nr M1160.
– Wpis do Krajowego Rejestru Sądowego WA.XXI, nr 6819.
– Numer REGON: 017225964.
– Numer NIP: 123-09-34-793.

BTC należy do renomowanych zrzeszeń i organizacji turystycznych:
– Warszawskiej Izby Turystyki.
– Europejski Instytut Jakości – Certyfikat „Dobra Jakość Usług”
– Zrzeszenia Agentów Lotniczych IATA w Polsce.
– Jesteśmy solidnym i godnym zaufania partnerem.

Serdecznie zapraszamy!!!

 

 

Sprawdź również: