OPŁATY PROGRAMOWE

Oferujemy atrakcyjne, jasne i przejrzyste ceny oraz wysoką jakość Programu Work and Travel USA. Od początku znasz wszystkie opłaty programowe i w związku z tym wiesz, ile, za co, i kiedy płacisz. W BTC zdajemy sobie sprawę, że koszt programu, który należy ponieść przed wyjazdem do USA nie jest mały. Staramy się, aby nasza oferta była atrakcyjna cenowo oraz, żeby w momencie podpisywania umowy Uczestnik miał pełną informację o opłatach i możliwych ratach, co pozwoli na zaplanowanie budżetu.

Zapisz się na Program WAT z nami i bądź pewien/a, że wszystkie formalności załatwimy na czas i wyjedziesz do USA w zaplanowanym przez siebie terminie! W zależności od wybranej opcji programu i sponsora opłaty za program Work and Travel USA kształtują się następująco:

CENNIK 2024

OPCJA A

OPCJA B

Opłata Aplikacyjna

1590 PLN
(1790 PLN po 1.01.2024, 1990 PLN po 1.03.2024)

SponsorCIEECIEEGE
I Rata
za program

600 USD

II Rata
za program

399 USD

899 USD

1099 USD

Bilet lotniczy

Uzalezniony od miasta docelowego i terminu wylotu

 

OPŁATY ZA PROGRAM WORK AND TRAVEL ZAWIERAJĄ

 • Test/interview z języka angielskiego.
 • Dokument DS-2019, niezbędny do otrzymania wizy J-1 i podjęcia legalnej pracy w USA,
 • Weryfikacja pracodawcy oraz dostarczonej oferty według wymagań Departamentu Stanu (Opcja A) ponieważ naszym priorytetem jest bezpieczeństwo Twojego wyjazdu.
 • Ofertę pracy dzięki możliwości wzięcia udziału w Targach Pracy lub przez  rozmowy online- np Skype (Opcja B),
 • Kompleksowe ubezpieczenie – organizacja CIEE  zapewnią ubezpieczenie na cały okres DS 2019 + 30 dni na podróżowanie. Greenheart zapewnia do końca umowy o pracę. Ubezpieczenie jest zgodne z wymaganiami rządu USA i pokrywa koszty leczenia medycznego w USA do 100 000 USD. Co ważne,  pokrywa także utratę bagażu, odpowiedzialność cywilną, etc. Przed wyjazdem należy zapoznać się ze szczegółami ubezpieczenia Twojej organizacji.
 • Obowiązkowe szkolenie „Web-based CIEE/Greenheart Orientation Meeting” jest organizowane on-line. Szkolenie pozwoli Ci ono na komfortowe poruszanie się w nowym otoczeniu.
 • 24h pomoc CIEE/Greenheart w czasie całego pobytu w USA – organizatorzy zapewniają bezpłatny numer telefonu dostępny w celach informacyjnych w dni i godz. robocze. W przypadkach awaryjnych (tzw. „Emergency”) przez 24 h. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub problemów na miejscu, nie jesteś pozostawiony sam sobie.
 • Pośrednictwo w procedurach wizowych oferujemy w ramach kosztów programu. Dostarczymy krok po kroku co i jak należy zrobić i będziemy asystować w ambasadzie.
 • Opłatę za bilet lotniczy z/do Polski do/z USA.  Zapewniamy przelot w obie strony renomowanymi liniami lotniczymi (Air France, KLM, Lufthansa, Iberia, British Airways, etc.) z tranzytem w jednym z miast europejskich. Cena biletu uzależniona jest od docelowego miasta/portu przelotu do/z USA (najtańsze do Nowego Jorku, najdroższe do miast na zachodnim wybrzeżu USA lub na Alaskę) oraz od daty wylotu do USA (najtańsze w maju, najdroższe w 2. połowie czerwca i lipcu).

OPŁATY ZA PROGRAM WORK AND TRAVEL NIE ZAWIERAJĄ

 • 35 USDSEVIS (Student and Exchange Visitor Information System)- płatne przy 2 racie za Program WAT,
 • 185 USD w PLN – Opłata wizowa- płatna w chwili wypełniania wniosku wizowego,
 • Ubezpieczenia na okres podróżowania po dacie końcowej na dokumencie DS-2019 (dotyczy to Greenheart),
 • Kosztów transportu do/z miejsca docelowego,
 • Kosztów zakwaterowania i wyżywienia podczas pobytu w USA – należy wziąć minimum 800-900 USD. To jest sugerowana kwota na pokrycie początkowych wydatków przed otrzymaniem pierwszej wypłaty. Pierwszy czek zazwyczaj otrzymuje się po 2 tygodniach od rozpoczęcia pracy.

uczestniczy programu work and travel robią selfie na tle Byka z Wall Street

znak drogowy na skrzyżowaniu Wall Street i Borad Street

Sprawdź również: