OPINIE UCZNIÓW I RODZICÓW HIGH SCHOOL USA.

Poznaj opinie byłych uczniów i ich rodziców związane z High School USA! Doświadczenia z pierwszej ręki najlepiej zobrazują oferowany przez nas program.

Kordian:

Decyzja o podjęciu programu High School  jest jedną z lepszych, jeżeli nie najlepszą decyzją mojego życia. Wymaga dużo odwagi i poświęcenia ale doświadczenia, które przeżywa się z nowo  poznanymi amerykańskimi rówieśnikami są nie do zastąpienia i warte swojej ceny.  Również poznanie od środka całego systemu edukacyjnego wyjętego prosto z filmów jest niesamowitym przeżyciem. Dzięki temu programowi nie tylko zyskałem wiedzę na temat Stanów Zjednoczonych, tamtejszej kultury, nowych znajomych oraz dużo lepsze umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim. Przede wszystkim jednak poznałem bardziej samego siebie, odnajdując w sobie wcześniej niezauważone cechy, na które bym nie zwrócił uwagi bez tego cennego doświadczenia. Polecam każdemu!


Kasia:

Udział w programie High School całkowicie odmienił moje życie. Jestem teraz bardziej otwarta, z łatwością nawiązuje nowe kontakty. Poprawiłam swój angielski i przeżyłam niesamowity czas. Poznałam mnóstwo wspaniałych ludzi z różnych krajów, z których z większością przyjaźnię się do dziś. Spróbowałam i nauczyłam się wielu nowych rzeczy przez ten rok. Jeśli ciągle się wahasz czy wziąć udział w programie High School czy nie, ja zdecydowanie polecam Ci taki wyjazd. Poszerzysz swoje horyzonty, nauczysz się o wiele więcej niż w polskiej szkole, a przy okazji będziesz mógł realizować swoje pasje! Spróbuj, otworzysz sobie naprawdę wiele możliwości  na przyszłość i przede wszystkim będziesz zadowolony ze swoich osiągnięć.


Mama  Zuzi:

Na początku wahałam się, czy wypuścić moje dziecko w świat na tak głęboką wodę. Ale uznałam, że muszę pomóc córce w realizacji jej marzeń. Nie spodziewałam się jednak takich rezultatów, program przerósł moje oczekiwania i wpłynął niezwykle pozytywnie na naszą córkę. Dzięki wyjazdowi do USA stała się bardziej niezależna i pewna siebie, rozwinęła w sobie chęć poznawania świata. Jej angielski nigdy nie był na tak bardzo wysokim poziomie, jak po powrocie z wymiany. Moja córka zdobyła naprawdę cenne doświadczenie. Zaobserwowałam też, że staje się dorosła i bardziej odpowiedzialna.


Patryk:

To wyjątkowe doświadczenie w życiu, że możesz wyjechać i uczyć się w innym  kraju, nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić. Dzięki programowi możesz się rozwijać i budować nowe relacje z rodziną i przyjaciółmi. Stajesz się otwarty, bardziej tolerancyjny i niezależny, doceniasz różnorodność.  Uczysz się jak radzić sobie w trudnych sytuacjach ale przede wszystkim poznajesz i odkrywasz siebie na nowo. Jesteś silniejszy i wiesz, że zrobiłeś dla siebie coś dobrego.


Marysia:

Do USA wyjechałam po pierwszej klasie liceum i trafiłam do małej miejscowości w Texasie, gdzie wszyscy mieszkańcy się znali, byli bardzo serdeczni i przyjaźni. Podobało mi się to gdy zawsze ktoś pytał mnie jak się czuję. Mogłam poznać amerykańską kulturę i zostałam częścią wspólnoty.  Prawie codziennie były organizowane różne lokalne wydarzenia, na które chętnie chodziliśmy z moją Host Rodziną. W szkole miałam bardzo ciekawe przedmioty, trenowałam też w drużynie lekkoatletycznej i gimnastycznej oraz miałam zajęcia z teatru.  Do Polski wróciłam jako inna osoba, przede wszystkim z otwartymi oczami na świat i różne możliwości, które on oferuje. Znikło dawne zamknięcie się w sobie i nieśmiałość. Stałam się przebojowa i bardzo samodzielna.


Kacper:

Zdecydowanie polecam wyjazd na program High School USA. Nowi znajomi, zdecydowana poprawa języka i wspomnienia na całe życie gwarantowane. Profesjonalny personel służy pomocą na każdym etapie przygody. Dzięki wzięciu udziału możesz samemu przekonać się jak wygląda życie amerykańskiej rodziny od środka oraz czy amerykański High School rzeczywiście wygląda tak jak na filmach. Tylko od Ciebie zależy, czy poznasz przyjaciół na całe życie i ile tak naprawdę wyciągniesz z całego wyjazdu.

Przeczytaj również: