OPCJE WYJAZDU DO USA

Wiemy, że każdy może mieć inne preferencje, wymagania i możliwości, a wybrane opcje wyjazdu do USA determinują całościowy program.

Dla wszystkich zainteresowanych oferujemy dwie opcje wyjazdu do USA w ramach programu Work and Travel USA:

WŁASNY PRACODAWCA – OPCJA A

PROGRAM Z PRACĄ – OPCJA B

OPCJA A – własny pracodawca („self”)


Własna praca w USA w ramach programu Work and Travel USA – to świetne opcje wyjazdu do USA dla osób, które mają konkretną wizję swojego programu i posiadają własne kontakty (znajomi, pracodawcy z poprzednich wyjazdów). Jeśli wybierasz tę opcję, to dostarczasz nam wypełniony przez pracodawcę formularz „Placement Agreement Form” z konkretami warunkami oferty: stanowisko, płacę, ilość godzin, informacje o zakwaterowaniu itp. Pracodawca zobowiązany jest również przekazać TAX ID, kopię Worker’s Compensation Policy oraz Business License. Wypełniony przez pracodawcę oraz podpisany przez Ciebie dokument musi być dostarczony do biura w określonym przez BTC czasie.

Przed zapisem skontaktuj się z nami i potwierdź czy wciąż zapisujemy na tą opcję, mamy ograniczoną ilość miejsc!

Po otrzymaniu formularza PAF organizacja sponsorująca weryfikuje czy pracodawca spełnia wszystkie kryteria i warunki programu. Organizacja będzie wnikliwie badać Twojego pracodawcę i na pewno nawiąże z nim kontakt telefoniczny. To, czy Twojego pracodawcę zaakceptuje sponsor będzie zależeć od wielu czynników.

Zanim zdecydujesz się na tą opcję weź pod uwagę:

Praca w USA park rozrywki

OPCJA B – program z pracą („placement”)


W jednym zdaniu – kompleksowa opcja programu Work and Travel USA – z ofertą pracy! Uczestnicy, wybierają tę opcje programu aby ubiegać się o pracę w USA poprzez Wirtualne Targi/CIEE Connect lub nasze biuro – dzięki współpracy z kilkoma organizacjami nasza oferta jest niezwykle zróżnicowana. Na podstawie danych zawartych w Twoim życiorysie, dyspozycyjności pracy oraz kilku minut rozmowy na temat Twoich doświadczeń zawodowych, wykształcenia i zainteresowań, w krótkim czasie od rozmów zapada decyzja o akceptacji lub odrzuceniu Twojej kandydatury. Dzięki fundacji sprawdzamy każdego pracodawcę, przez co masz pewność, że czekają na Ciebie tylko zweryfikowane oferty pracy. Jeśli nie masz pomysłu lub doświadczenia w pracy, pomożemy Ci w wyborze miejsca zgodnie z Twoimi preferencjami!

W każdym sezonie ofert do dyspozycji jest wiele (AKTUALNE OFERTY), ale to jaką pracę w ostateczności otrzymacie zależy głównie od:

  • dyspozycyjności ofert u pracodawcy
  • dyspozycyjności do pracy (dyspozycja od końca maja daje najwięcej możliwości)
  • znajomości języka angielskiego
  • czasami od posiadanego doświadczenia (np. w kelnerowaniu)
  • czasami od posiadanych umiejętności (np. pływanie)

Poznaj charakter pracy w ramach programu Work and Travel USA.

Sprawdź również: