Work. Travel. Experience.

Podszlifujesz
język Angielski

Poznasz ludzi
z całego Świata

Zwiedzisz najciekawsze
miejsca

Zdobędziesz
doświadczenie

 • Realizujemy marzenia!
  Dlaczego BTC?

  Realizujemy marzenia!

  Pomożemy Wam odkryć i poznać świat, przeżyć niesamowite chwile, poznać nowych ludzi, zobaczyć miejsca, które dotychczas Wam się tylko marzyły! Specjalizujemy się w studenckich wyjazdach do USA!

 • Już 20 rok na rynku!
  Dlaczego BTC?

  Już 20 rok na rynku!

  Zajmujemy się wyjazdami dla młodych ludzi już od dawna! Gdyby nie wysoka jakość naszych usług, ciekawe oferty, programy i rekomendacje naszych klientów pewnie by nas tutaj dzisiaj nie było! Dołączcie do tysięcy uczestników, którzy z nami przeżyli swoją przygodę życia!

 • Ponad 20,000 klientów!
  Dlaczego BTC?

  Ponad 20,000 klientów!

  75% naszych klientów trafia do nas z polecenia! To jest chyba najlepsza rekomendacja usług oferowanych przez BTC! Wszystkich zastanawiających się zachęcamy do kontaktu - opowiemy, doradzimy, dopniemy wyjazd na ostatni guzik!

Ostatnio na blogu

CIEKAWOSTKI, PORADNIK WAT

5 rzeczy, których warto nauczyć się od Amerykanów!

Amerykanie z natury są uśmiechnięci, mili, sympatyczni i otwarci. Mają pozytywne nastawienie do życia i innych ludzi, a co za tym idzie są bardziej ufni i […]

czytaj dalej
ZWIEDZANIE

Najpopularniejsze Parki Narodowe w USA: Odkryj Amerykańską Przyrodę

parki narodowe USA

Stany Zjednoczone to kraj obfitujący w piękne zakątki natury. Ze względu na ogromny obszar, zwiedzenie całego kraju zajęłoby długie miesiące, a nawet lata. To jednak nie […]

czytaj dalej
PROGRAMY

Dlaczego student spoza USA powinien pojechać na program Work and Travel?

program Work and Travel

Główne atuty programu Work and Travel: Poznanie nowej kultury i sposobu życia Jednym z głównych możliwości Programu Work and Travel USA jest możliwość zanurzenia się w […]

czytaj dalej
CIEKAWOSTKI

Jak przygotować się do wyjazdu na Work and Travel?

work and travel bizony na prerii

Czy marzysz o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Ten poradnik przeprowadzi Cię przez całą procedurę krok po kroku, aż […]

czytaj dalej

Work and Travel. Niezapomniana Przygoda!

Czy program Work and Travel USA jest dla Ciebie? Studiujesz? Lubisz przygody, wyzwania i poznawanie nowych miejsc? Jeśli TAK, to TAK! Przełam wakacyjną rutynę i skorzystaj z unikalnej szansy jaką stwarza program Work&Travel! Tylko w trakcie studiów, przez 4-5 miesięcy masz szansę żyć jak „lokales” w amerykańskiej rzeczywistości. To jedyna okazja na przeżycie niesamowitych przygód zanim wejdzie się w dorosłe życie i stałą, niekiedy monotonną pracę! To możliwość poznania prawdziwej amerykańskiej kultury i mentalności, która nie rzadko zaskakuje :))! To nieustająca lekcja życia, ale i języka angielskiego- w pracy, w sklepie, w domu, „na mieście”!

To możliwość poznania nowych ludzi, przyjaciół z całego świata i zobaczenia nowych, ciekawych miejsc, dotychczas znanych jedynie z filmów! Marzy Ci się Las Vegas, Floryda, Grand Canyon, Seattle, Góry Skaliste, Hawaje czy Nowy Jork? Wszystkie te miejsca … i inne możesz zobaczyć w trakcie swojego wyjazdu Work and Travel. Zapoznaj się z opiniami naszych niektórych byłych Uczestników. Przekonaj się, że naprawdę warto przynajmniej raz wyjechać do „Stanów” i poznać ten kraj od podszewki.

Work and Travel to program dla Ciebie!

Masz tylko jedno życie, żyj na maxa! Nie zwlekaj do ostatniego roku żeby wyjechać na Program Work and Travel USA. Wiele razy słyszeliśmy… „gdybyśmy wiedzieli wcześniej to byśmy na pewno co roku jeździli”. Dzięki nam możesz zrealizować swój wyjazd życia! Jesteśmy na rynku już 20 lat, z nami Twój program będzie „dopięty na ostatni guzik”! Współpracujemy z najlepszymi i najpewniejszymi organizacjami w USA, które to na miejscu będą nadzorowały Twój wyjazd. Dzięki współpracy z trzema sponsorami umożliwiamy Wam dostęp do bardzo szerokiej gamy ofert pracy jakie możesz wykonywać podczas programu w Stanach Zjednoczonych. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i nie zwlekaj! Dołącz do tysięcy zadowolonych studentów, którzy do dzisiaj wspominają swoją „workandtravelową” przygodę.

Jeśli decydujesz się na ten krok, na wakacje życia, to zapisuj się już dziś gdyż kolejność zgłoszeń się liczy!