SZKOŁA ŚREDNIA W USA

Z każdym dniem zdobywasz wiedzę, uczysz się języków obcych, szukasz nowych pomysłów, chcesz być kreatywny? Wchodzisz w nowe, dorosłe życie, chcesz się usamodzielnić, zdobyć doświadczenie, sprawdzić swoje możliwości? Być może szkoła średnia w USA by Ci się marzyła? Zapoznaj się z programami High School USA (J-1) oraz High School PLUS (F-1)!

Głównym organizatorem programów High School USA i High School PLUS jest amerykańska fundacja Council on International Educational Exchange (CIEE), autoryzowana przez rząd USA i specjalizująca się od lat w nadzorowaniu przedsięwzięć w zakresie młodzieżowej wymiany międzynarodowej.

Rozpocznij naukę w amerykańskiej szkole, zamieszkaj z amerykańską rodziną, ucz się języka angielskiego u źródła, stań się częścią amerykańskiego społeczeństwa, zasmakuj barwnej kultury i poznaj ciekawych ludzi!!!

Podstawą naszej działalności jest umożliwienie młodym ludziom zdobywania doświadczeń, pogłębiania wiedzy, rozwijania umiejętności niezbędnych w dzisiejszym globalnym świecie. Z nami rozpoczniesz nowy, fascynujący etap życia. Opowiemy Ci o programach, ich różnicach, wytłumaczymy wszystkie procedury, pomożemy w dopełnieniu formalności, zapewnimy fachową opiekę i profesjonalne doradztwo.

Skontaktuj się z nami, zapoznaj rodzinę z niniejszym materiałem, samodzielnie podejmij decyzję. Szkoła średnia w USA otwiera młodym ludziom wrota na świat i dalszą edukację za granicą!

Czekamy na Ciebie!