CAMP USA

To międzynarodowy program studenckiej wymiany kulturalnej, odmiana słynnego Work and Travel USA. Camp USA łączy ze sobą wakacyjne przygody z pracą na obozach letnich z dziećmi i młodzieżą. Rocznie ponad 5 milionów amerykańskich dzieci i młodzieży uczestniczy w letnich obozach i „campach” na terenie całych Stanów Zjednoczonych.

Jeśli lubisz dzieci, chcesz z nimi pracować a jednocześnie spędzić niesamowitą przygodę na obozie letniskowym w  USA, rozwijając swoje umiejętności przywódcze i dydaktyczne, to Program Camp USA- Counselors jest stworzony właśnie dla Ciebie! Nasz program nie jest typowym programem „camp”, to prestiżowa wersja dla ludzi z misją! Jedynie najlepsi kandydaci, z predyspozycjami i umiejętnościami mogą z niego skorzystać.

Ideą programu Camp USA jest umożliwienie młodym ludziom poszerzenia horyzontów, poznania codziennego, amerykańskiego „lifestyle’u”, rozwinięcia skrzydeł w lokalnym środowisku oraz pozyskania nowych, cennych kwalifikacji i udokumentowanego międzynarodowego doświadczenia . Jest to wspaniała szansa na poznanie ciekawych ludzi z całego świata, otworzenia się na innych i zderzenia się z ich poglądami i wizją na świat. Uczy tolerancji i otwartości… a do tego wszystkiego świetnie uzupełnia CV! Ponadto, po skończeniu pracy na campie, uczestnik może swobodnie podróżować i cieszyć się bogactwami, które Ameryka oferuje!

Camp USA to program stworzony przez największą fundację amerykańską – CIEE.  CIEE współpracuje jedynie z organizacjami i „campami” należącymi do zrzeszenia American Camping Association (ACA). Do ACA z kolei należą jedynie sprawdzone, bezpieczne i wysokiej jakości letnie ośrodki i obozy. Oferowane warunki płacowe i kosztowe są bardzo korzystne, wystarczy porównać je z konkurencją!

Program Camp USA to ciekawe wakacje, doświadczenia, podróże, przyjaźnie i wiele, wiele więcej!

uczestnicy programu Camp USA

Sprawdź również: