WORK AND TRAVEL USA

Work and Travel USA to najpopularniejszy program edukacyjno-kulturowy dedykowany studentom z całego świata! W skrócie jest to sposób na połączenie pracy z  podróżowaniem –  jak sama nazwa programu wskazuje :). Bez wątpienia jest to najciekawsza i najtańsza okazja na super wakacje w USA. Idealny czas by zwiedzić USA, poznać amerykańską kulturę, usamodzielnić się oraz wejść w interakcję i współpracować z Amerykanami oraz innymi młodymi ludźmi z innych zakątków świata!
Dzięki programowi Work and Travel jego Uczestnicy mogą przebywać  nawet 4-5 miesięcy w Stanach Zjednoczonych, bawiąc się, podróżując i pracując!

Partnerzy Work and Travel

Wraz z naszymi amerykańskimi partnerami, renomowanymi sponsorami programów – Council on International Educational Exchange – CIEE, Greenheart Exchange – GE, realizujemy najlepszy program ever. Stwarzamy różne możliwości wyjazdowe! Nad programem piecze trzyma rząd Stanów Zjednoczonych czyli Department of State. Dzięki temu, za naszym pośrednictwem, Uczestnicy mogą ubiegać się o wizę J-1. Wszystko po to by spędzić potem w Stanach Zjednoczonych najlepsze wakacje życia!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami programu Work & Travel. Przełam się i podejmij ten krok! Z czystym sumieniem serdecznie polecamy wypróbowanie takiej formy wyjazdu na super wakacje w USA. Większość osób po pierwszym razie „uzależnia się” i wyjeżdża ponownie!

Spełniaj swoje marzenia – dołącz do grona Uczestników i niech to będą Twoje super wakacje w USA!

uśmiechnięci uczestnicy programu Work and travel w usa

Sprawdź również: