28.11.2017 | PORADNIK WAT

Forum Dyskusyjne

W internecie można znaleźć dużo informacji o programach wyjazdowych dla studentów, natomiast ostatnio pojawił się nowy, ciekawy projekt promujący ideę wyjazdów Work and Travel USA. Pod adresem http://WorkAndTravelUSA.info znajdziecie:

  • Bazę wiedzy o Work and Travel USA, czyli ogólny opis programu wraz z rozbudowaną bazą najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi. Stronę tworzą pasjonaci programu, oczywiście byli uczestnicy, czyli osoby, które znają program od podszewki.
  • Forum dyskusyjne, czyli miejsce wymiany doświadczeń pomiędzy byłymi i przyszłymi uczestnikami programu Work and Travel USA. Forum jest rozszerzeniem polskiej grupy dyskusyjnej o W&T na Facebooku (facebook.com/groups/WorkAndTravelUSAPolska)
  • bardzo ciekawą aplikację – mapę uczestników Work and Travel USA. Aplikacja ta pozwala uczestnikom programu na szybki kontakt z innymi osobami będącymi w danym momencie na Work and Travel w USA. Na mapie znajdziecie również wszystkie Parki Narodowe w USA (m.in. Yellowstone, Glacier Park, Death Valley) oraz inne ciekawe miejsce zaznaczone przez użytkowników mapy.

Aby ten projekt służył wszystkim jak najlepiej, konieczne jest zaangażowanie byłych Uczestników w dzieleniu się swoim doświadczeniem z wyjazdów, do czego szczerze zachęcamy.

Wszystkich „nowych” zachęcamy do szukania informacji, zadawania pytań, ale weryfikujcie nieofjalnie otrzymywane informacje z rzetelnym biurem, do których siebie zaliczamy :).