POŚREDNICTWO WIZOWE

Od ponad 20 lat zajmujemy się tematyką związaną z wyjazdami do Stanów Zjednoczonych organizując m.in. programy edukacyjno – kulturowe typu Work and Travel, Camp Counsellor czy też wymiana licealna High School, wyjazdy turystyczne oraz biznesowe. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczenia oraz wieloletniej współpracy z Ambasadą Amerykańską możemy zaoferować także usługę pośrednictwa wizowego do USA (wizy turystyczne i biznesowe).

WIZA DO USA

Naszym celem jest pomoc przy osiągnięciu jak najwyższego współczynnika przyznawania wiz amerykańskich dla obywateli polskich. Podstawą przy aplikowaniu o wizę amerykańska są poprawnie wypełnione dokumenty. Ponadto przygotowanie do rozmowy z Konsulem jest kluczowe podczas procederu wizowego, gdyż wizy do USA wymagają osobistego spotkania i rozmowy z konsulem.

Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić wszelkie procedury. Na weryfikację i przygotowanie Twojej aplikacji wizowej potrzebujemy od 1-5 dni od otrzymania dokumentów i płatności za usługę. Należy jeszcze doliczyć czas oczekiwania na rozmowę z konsulem (od kilku dni do ok 3 tygodni – zależy to głównie od okresu ubiegania się o wizę). Jeśli konsul pozytywnie rozpatrzy aplikację, na odbiór paszportu z punktu TNT trzeba poczekać dodatkow0 ok. 3-5 dni roboczych.

PROCEDURA

I. DOKUMENTY i PŁATNOŚĆ

Złożenie w biurze BTC, bądź przesłanie pocztą, wypełnionych dokumentów:

 • Umowa (pobierz)
 • Wypełniona ankieta wstępna (pobierz)
 • Skan paszportu ( strona ze zdjęciem) oraz poprzednich wiz do USA ( jeśli były)
 • Zdjęcie w formie elektronicznej wg wymogów ambasady

II. WNIOSEK DS-160

Po dostarczeniu kompletu dokumentów i opłaceniu usługi wypełnimy w Twoim imieniu elektroniczny wniosek wizowy DS-160. W przypadku niejasności lub konieczności zadania dodatkowych pytań będziemy się kontaktować telefonicznie.

III. OPŁATA KONSULARNA

Po otrzymaniu od nas danych do przelewu należy wnieść opłatę konsularną 160 USD w PLN zgodnie z kursem ustalonym przez Konsulat USA.

IV. USTALENIE TERMINU SPOTKANIA

Po zarejestrowaniu wniosku w systemie, umówimy Ciebie na spotkanie z Konsulem USA (umówienie spotkania z Konsulem USA jest możliwe jedynie po zaksięgowaniu płatności na koncie Ambasady). Termin i przebieg spotkania uzgodnimy telefonicznie.

V. PRZYGOTOWANIE DO ROZMOWY WIZOWEJ

Materiały i konsultacja ws przebiegu spotkania i rozmowy z konsulem.

VI. SPOTKANIE WS WIZY

W Warszawie lub Krakowie – według wyboru

VII. ODBIÓR PASZPORTU Z WIZĄ

Po zakończeniu procedury wizowej Twój paszport jest odsyłany przez Konsulat do wybranego oddziału TNT (usługa bezpłatna) lub na wskazany adres (usługa płatna 24 zł bezpośrednio u kuriera TNT).

Ostateczną decyzję w sprawie przyznania wizy podejmuje Konsul Stanów Zjednoczonych po osobistej rozmowie oraz na podstawie informacji zawartych we wniosku DS-160.

OPŁATY

Nasz „pakiet pomocowy” w ubieganiu się o wizę do Stanów Zjednoczonych obejmuje:

 • ustalenie odpowiedniej kategorii wizowej, poradę wstępną
 • weryfikację dokumentacji niezbędnej do ubiegania się o wizę amerykańską
 • wypełnienie i rejestrację elektronicznego wniosku wizowego DS-160
 • ustalenie miejsca odbioru lub wypełnienie TNT form
 • umówienie na rozmowę z Konsulem USA
 • przygotowanie do rozmowy z Konsulem – praktyczne wskazówki
 • konsultacje na każdym etapie procedury wizowej

249 PLN/OS – PAKIET STANDARD (czas przygotowania dokumentów o wizę biznesową/turystyczna B1/B2 to ok 5 dni od otrzymania kompletu dokumentów wraz z płatnością)

369 PLN/OS – PAKIET EXPRESS (czas przygotowania dokumentów o wizę biznesową/turystyczną B1/B2 to 24-48h od otrzymania kompletu dokumentów wraz z płatnością)

* Ceny nie zawierają opłaty konsularnej 160 USD. Opłata konsularna wpłacana jest przez osobę ubiegającą się o wizę w PLN zgodnie z kursem ustalonym przez Konsulat USA (patrz procedura).

** +99 PLN – asysta dla obywateli innych państw niż Polska.

*** Wnioski rodzinne – osoby pełnoletnie wg pakietu, pozostałe, podpięte pod główny wniosek -25% mniej.

**** W przypadku wyceny grupy powyżej 5 osób prosimy o kontakt

DODATKOWE USŁUGI

Jak już będziesz w posiadaniu wizy amerykańskiej możemy Tobie przedstawić:

 • ofertą biletową
 • ofertę hotelową
 • ubezpieczenie na okres pobytu w USA